top of page
YARATICI EVİME DÖNÜŞ
YARATICI EVİME DÖNÜŞ

15 Nisan Cum

|

Zoom

YARATICI EVİME DÖNÜŞ

Yaratıcı Atölye

Bu etkinlik için kayıtlarımız kapanmıştır
Diğer etkinlikleri gör

Zaman & Mekan

15 Nis 2022 21:00 – 22:30

Zoom

Etkinlik Hakkında

Her birimiz yaratıcı enerjinin çocuklarıyız, ve bedenimizde, canlılığımızda onu taşıyoruz. Ve hayatın akışı içerisinde bu kaynak ile bağı korumak kimilerimiz için daha olası iken kimilerimiz için mümkün olmuyor. Hele ki bu bağ daha küçük yaşlardan itibaren örselenmiş, yara almış ise yaratıcılık evinin yolu irili ufaklı engeller ile kapanmış olabiliyor.

Davetim dışavurumcu sanat terapi araçlarını kullanarak yaratıcı evimizde biraz vakit geçirmek, şu dönemde bizi meşgul eden sorulara, derinleşmek istediğimiz temalara bir de bu evin pencerelerinden bakmak. Çağrım, halihazırda her an bizimle olan duyularımıza yakınlaşmak, sıradan olana yeniden bakma iştahımızla buluşmak.

Buluşmaya bedeninizi rahat hareket ettirebileceğiniz, bölünmeden kalabileceğiniz bir odada girmenizi öneriyorum. Gelirken bir kağıt /defter, yazmak için bir kalem ve birkaç renkli kalem/boya da getirin.

Kapak Fotoğrafı: Filiz Telek

KOLAYLAŞTIRICI: 

A.Yaren Köse 

yarenk@gmail.com 

Merhaba, ben Yaren. GSÜ’de Sinema bölümünden mezun olup permakültür öğrenmenin peşinden giderken inziva merkezleri ve topluluklarda uzun vakitler geçirdim. European Graduate School’da Dışavurumcu Sanat Terapisi yüksek lisans eğitimimi tamamlamaya bir tez kala Şiddetsiz İletişim yolcusu oldum. Kendi özgürleşme yolculuğumun tüm varlıkların özgürleşmesi ile kökten bağlı olduğunu bilerek ve kendi kapasitemi bu özgürleşmeye hizmet edecek şekilde şekillendirerek yürümekteyim. Dışavurumcu terapi, bilinçli farkındalık, Organic Intelligence protokolü, Şiddetsiz İletişim ve Çember en sık beslendiğim kaynaklar.

Share this event

bottom of page