top of page
KUTLAMA
KUTLAMA

12 Nisan Sal

|

Zoom

KUTLAMA

Bu etkinlik için kayıtlarımız kapanmıştır
Diğer etkinlikleri gör

Zaman & Mekan

12 Nis 2022 21:00 – 13 Nis 2022 00:00

Zoom

Etkinlik Hakkında

KUTLAMA'ya davetlisiniz...

365 günün 365‘ine de koyduğumuz beraber olma niyetini, çemberin ve labirentin merkezine yürüdüğümüz yola koyduğumuz gönüldenliği kutlayalım!

Kadınlar Şifadır Platformu’nun açıldığı günden bugüne, bir yaşının tamamlanmasını, 12 ay boyunca geçirdiğimiz tüm beraberlikleri kutlayalım;  ekran başındaki saatleri, yüz yüze diz dize gelişlerimizi, defalarca yaktığımız mumları, ortak bilincimizi uyandırdığımız çember törenlerini, yeryüzündeki tüm varlıklar için tuttuğumuz sayısız dileği kutlayalım.

Muhabbete dönen sessizliklerimizi kutlayalım…

Bahsetmekten sakınmadığımız yaralarımızı,  beraberce keşfettiğimiz yasları, değişmesini umduğumuz hikayelerimizi, daha önce kimselere söyleyemediklerimizi, gülüşleri ve gözyaşlarını kutlayalım.

Biz, 12 ay önce küçük bir kafile, düştük yola; aşk ile, ve şimdi dönüp bakıyoruz da koca bir kervan olmuşuz.

Haydi gelin Kadınlar Şifadır Platformu’nda bugüne dek kutlamadıklarımızı, kutlamaya doyamadıklarımızı hatırlayalım, analım, kutlayalım.

12 Nisan akşamı Platforma katkı sunan tüm kadınlar olarak sizlerle karşılıklı hediyeleşeceğimiz, armağanlaşacağımız biraz da sürprizli bir kutlama gecesi düşlüyor, birlikte yazıp, çizip, resmedip, şarkılar söyleyerek yeni düşler kurmak için hepinizi bekliyoruz.

KOLAYLAŞTIRICILAR:

Kadınlar Şifadır Platformu Ekibi

Share this event

bottom of page