top of page
altar_edited.jpg

Soframıza hoş geldin. 

Bu sofra senin için, kendini bilme ve dünyayı sevme yolculuğunda olan herkes için kuruldu.

En sevdiğimiz, kıymet verdiğimiz ruh gıdalarıyla donattık bu sofrayı: Çemberlerle, hikayelerle, danslarla, Aşk'ın müziğiyle, tefekkür sorularıyla, içimizi yakan hasret ve yasla ve bize insan olmanın ne demek olduğunu hatırlatan her türlü güzellikle... Bu sofrada insan olmanın, kadın olmanın gizemlerini, armağanlarını, yaslarını yaşamın merkezini derinden dinleyerek hatırlıyor, birbirimize hatırlatıyoruz.


Kadınlar Şifadır Platformu'nda her ay bir söyleşi, bir özgür dans çalışması, farklı konularda çemberler ve bir çember oryantasyonu düzenliyoruz. Tüm bu etkinlikleri armağan ruhunu taşıyan hizmetler olarak sunuyoruz; her bir etkinlik gönüle düşen bir ilham, içten gelen bir çağrı ile hazırlanıyor. Çemberlere sınırlı sayıda katılımcı alabilmemiz sebebiyle, daha çok kişiye erişim sağlayabilmek için her ay sadece bir çembere kayıt olmanızı rica ediyoruz. Çember oryantasyonu, özgür dans çalışması ve söyleşilerde ise maksimum 100 kişiyi ağırlayabiliyoruz. 

Bu alanlar kendimizi, birbirimizi, yeryüzünün ve yaşamın sesini daha iyi duyabilelim, varlıklar aleminde yerimizi ve birbirimizi bulalım diye. Soframıza konuk olduğun için teşekkürler; umarız bu zor zamanlarda ihtiyaç duyduğumuz dayanışma, ilham ve cesareti hep birlikte büyütebiliriz.

Yaklaşan hiç etkinlik yok
_edited.png
bottom of page